Putzmeister Sıva Makinesi

Putzmeister Sıva Makinesi

Putzmeister sıva makinası her türlü şantiye koşulunda kullanılmak üzere sağlam yapılı, aşınmaya son derece dayanıklı ve yüksek performanslı makinelerdir.

Yüksek güvenilirliğe sahip bu makineler ağır şartlar altında sürekli çalışarak göstermiş oldukları performansla dünya çapında bir başarıya sahiptir.

Çok Yönlülük

Güçlü kompresör performansıyla (300 lt / Dakika, 3.5 Bar) piyasadaki sıva püskürtme makineleri arasında en iyi markadır.

Putzmeister şap makinası
Putzmeister sıva makinası

Putzmeister sıva makinası püskürtme öncesi harcı, astar sıva, tesviye sıvası, fabrikasyon kuru ve yaş harçları rahatlıkla püskürtür.

Pompalamada ise P 13, 40 Bar`lık azami pompa basıncında 10 mm tane iriliğine kadar olan çimento harçlarını pompalayabilir. Betonit, fiber harçlar, sıvı şap harçlarında pompalanması P 13 ile çok kolay uygulanır.

Motor

2 silindirli 12,5 kW Dizel HATZ motor ile çalışmaktadır.

Tasarım

Herhangi bir sıva makinesinin en büyük düşmanı şüphesiz toz ve sıçrayan harçlardır. Motor, kompresör ve P 13 dişlileri, ses yalıtımı görevinide üstlenen güçlü kaputun altında güvendedir. Sıva makinası Şaft ünitesi, mikser kanatları, kavrama kısmı da makine çalışırken davlumbaz kapalı tutularak korunur.

Sıva makinesi yedek parça için tıklayınız.