Putzmeister Sıva Makinesi

Putzmeister Sıva Makinesi

Putzmeister Sıva Makinesi

Putzmeister sıva makinası her türlü şantiye koşulunda kullanılmak üzere sağlam yapılı, aşınmaya son derece dayanıklı ve yüksek performanslı makinelerdir.

Yüksek güvenilirliğe sahip bu makineler ağır şartlar altında sürekli çalışarak göstermiş oldukları performansla dünya çapında bir başarıya sahiptir.

Çok Yönlülük

Güçlü kompresör performansıyla (300 lt/dk, 3.5 Bar) piyasadaki püskürtme (shotcrete) makineleri arasında en iyi markadır.

Püskürtme öncesi harcı, astar sıva, tekstürlü sıva, tesviye sıvası, mozaik sıva, fabrikasyon kuru ve yaş harçları rahatlıkla püskürtür.

Pompalamada ise P13, 40 Bar`lık azami pompa basıncında 10 mm tane iriliğine kadar olan çimento harçlarını pompalayabilir. Betonit, fiber harçlar,sıvı şap vb harçlarında pompalanması P13 ile çok kolaydır.

Motor

P13 DMR versiyonu olağanüstü bir yapıya sahip 2 silindirli 12,5 kW dizel HATZ motorla çalışmaktadır.

Tasarım

Herhangi bir iş makinesinin en büyük düşmanı şüphesiz toz ve sıçrayan harçlardır. Motor, kompresör ve P13 dişlileri, ses yalıtımı görevinide üstlenen güçlü kaputun altında güvendedir. Sıva makinası Şaft ünitesi, mikser kanatları, kavrama kısmı da makine çalışırken davlumbaz kapalı tutularak korunur.

Sıva makinesi yedek parça için tıklayınız.

Call Now Button