Putzmeister Şap Makinası M740 D

Putzmeister Şap Makinası M740 D

 

Putzmeister M740 D (Standart) Şap Makinası

Çok Yönlülük


Şap, ince çakıl, kum veya ince beton gibi emsal karışım ve malzemelerin Mixokret gücüyle pompalanması çok kısa bir sürede gerçekleşir. Putzmeister şap makinası Örneğin; Hortumların yerleştirilmesi de dahil olmak üzere, 6m3 hacminde kumun ikinci kata pompalanması sadece 2 saatinizi alırken bunu elle yapmanız size tam 1 gün kaybettirir.

Putzmeister şap makinası Taşınabilirlik

Putzmeister şap makinası Bütünüyle yeniden tasarlanan gövde ve kaput artık daha sağlam ve güvenli. Aynı zamanda çok estetik.. Eski modellere göre 10 cm daha aşağı düşürülebilen çeki başıyla, düşük seviyede çeki demirine sahip araçlarda rahatlıkla kullanılabilir. Eklenen kaldırma deliği ile vinç yardımıyla şantiye içerisinde taşınabilir.

Optimum Hava Akış Sistemi

Mixokret`in en önemli özelliği hava akış sistemidir. Ön kısımdan emilen hava, kum, toz ve kirin olduğu arka kısımdan atılmaktadır. Bu sayede iç kısım korunmakta, motor ve kompresöre sürekli temiz ve soğuk hava girişi olmaktadır.

Motor

M740`ın yağ soğutmalı 3 silindirli dizel DEUTZ motoru 33,5 kW güç üretmektedir ve bu motor, sınıfının en güçlü, performanslı motorlarının başında gelir. M740`ı nadiren kapasitesinin sınırlarında kullacaksınız. Bir önceki modellere göre arttırılmış hava çıkış kapasitesi sayesinde motor zorlanmadan yeterli havayı üretir ve bu özelliği sayesinde yakıttan büyük bir tasarruf sağlanır. COM III egzost yönetmeliğine uygunluğuyla Mixokret aynı zamanda tam bir çevre dostudur. Sessiz ve ekonomik motoru hem çevreyi hemde maliyetlerinizi düşünür.

Güvenlik

Mixokret güvenlik talimatlarıyla tam anlamıyla uyum içindedir. Örneğin; kazan koruma ızgarası kaldırıldığında, karıştırıcılar tamamen durur. Ancak kapak yerine takılıp makine tekrar çalıştırıldığında karıştırıcılar aktif olacaktır.

Kolay Bakım

Putzmeister şap makinası Mixokret her zaman yüksek kalitede özel bir hizmet anlayışı ile anılmaktadır. Kaputu kaldırdığınızda bu özelliğini rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm parçalar servis teknisyeninin hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilmesi için özenle yerleştirilmiştir. Serviste zaman kaybını minumuma indiren bu özelliğiyle müşterilerin gözdesidir.

Şap makinesi almak artık yapı sektöründe faaliyet gösteren firmalar için çok kolaylaştı.. Alacağınız şap makinesinde mutlaka servis hizmet’inin yaygın olmasına, makinenin ve yedek parçalarının uzun ömürlü olmasına ve yedek parça temin’inin kolay olmasına dikkat ediniz.

  BETON POMPASI

İnşaatta şap makinesinin önemi

Şap malzemesi; dökülmüş ve kurumasını tamamlamış tesviye betonu üzerine zemin izolasyonu yapmak, görsel güzelliği artırmak ve özel kullanım amacı için dökülen yer kaplama malzemesidir. Bu işlemler için kullanılacak şap makinesi zaman tasarrufu sağlar. Şap atılmasının veya şap dökülmesinin amacı, tesviye betonu dökülmüş yüzeyi dış ortamın negatif etkilerinden korumaktır. Beton yüzeylerde kullanılacak alanın ömrünü uzatmaktır. Şap makinesi fiyatları kullanım amacına göre farklılık gösterebilir. Farklı özel amaçlar için kullanılacak yüzeylerin özelliğine uygun yer kaplaması yapmaktır. Şapın kullanım alanları çok geniştir.

Şap makinesi kullanım alanları

Öncelikle tüm yapıların taban kısımlarında, su ve nem etkisinde bulunan yerlerde, açık ve kapalı otoparklarda şap makinesi kullanılabilir. Ayrıca fabrika iç ve dış sahalarında, fabrika tavan kısmı ana yüzeylerde, açık spor alanları, kapalı spor salonlarında şap makinesi kullanılırsa maddi tasarruflar mümkündür. Bütün bunların ötesinde sergi ve gösteri salonları gibi birçok yerde şap dökümü yapılır. Bu alanların doğru şekilde şap kullanımı sağlamak amacıyla doğru şap makinesi alımı işleri kolaylaştıracaktır. Dökülecek olan şap ikiye ayrıldığı için hazırlanışı da ikiye ayrılmaktadır: Çimento ile dökülen şap ve sentetik hazır şap. Bu ürünlerin hepsi için şap makinesi kullanılabilir.

Şap makinesi teknolojileri
Şap makinesi araştırması yaparken bazı hususlara dikkat etmekte fayda var. Şap makinesi türleri, şap makinesi sitesi ve şap makinesi fiyatları araştırmada önemli kriterlerdir. Çeşitliliği çok olan sitelere en iyi örneklerden biri Şapmakinesi.org adresli sitedir. Şap makinesi teknolojileri  iyice öğrenilmelidir. Sözü edilen sitede şap makineleri için detaylı bilgiler bulunmaktadır (zaten şu anda :)) o sitede bulunmaktasınız). Şap makinesi teknolojisi çağımız koşullarına uygun tasarlanmıştır ve birçok yüzey için uygundur. Şap makinesi fiyatları modele göre değişir.

Teknik Bilgi ve Fiyat için arayınız :

0532 347 45 61

Şap makinesi yedek parça için tıklayınız.

 

 Call Now Button