Putzmeister Şap Makinası M740 D

Putzmeister Şap Makinası M740 D

Putzmeister şap makinası 6 m3 kumun ikinci kata pompalanması yaklaşık 2 saat, elle yapmanız ise yaklaşık bir gün sürer. Zamandan tasarruf.

Putzmeister şap makinası Bütünüyle yeniden tasarlanan gövde ve kaput daha sağlam ve güvenlidir. Eski modellere göre 10 cm daha aşağı düşürülebilen çeki başı ile, düşük seviyede çeki demirine sahip araçlarda rahatlıkla kullanılabilir. Eklenen kaldırma deliği ile vinç yardımıyla şantiye içerisinde her tarafa taşınabilir.

İdeal hava Akış Sistemi

Mixokret`in en önemli özelliği hava akış sistemidir. Ön kısımdan emilen hava, kum, toz ve kirin olduğu arka kısımdan atılmaktadır. Bu sayede iç kısım korunmakta, motor ve kompresöre sürekli temiz ve soğuk hava girişi olmaktadır. Bakımı çok kolaydır.

Motor

M740`ın yağ soğutmalı 3 silindirli dizel DEUTZ motoru 33,5 kW güç üretmektedir, sınıfının en güçlü, performanslı motorlarının başında gelir. M740`ı nadiren kapasitesinin sınırlarında kullanacaksınız. Motor zorlanmadan yeterli havayı üretir ve yakıttan büyük tasarruf sağlanır. Mixokret aynı zamanda tam bir çevre dostudur. Sessiz ve ekonomik motoru hem çevreyi hem de maliyetlerinizi düşünür.

Güvenlik

Mixokret güvenlik talimatlarıyla tam anlamıyla uyum içindedir. Örneğin; kazan koruma ızgarası kaldırıldığında, karıştırıcılar tamamen durur. Ancak kapak yerine takılıp makine tekrar çalıştırıldığında karıştırıcılar aktif olur. Önce Düvenlik.

Kolay Bakım

Tüm parçalar servis teknisyeninin hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilmesi için özenle yerleştirilmiştir. Serviste zaman kaybını minumum’a indiren bu özelliğiyle müşterilerin gözdesidir.

Putzmeister
Putzmeister Şap Makinası

İnşaatta şap makinesinin önemi

Şap malzemesi; Tesviye betonu üzerine özel kullanım amacı için dökülen yer kaplama malzemesidir. Bu işlemler için kullanılacak şap makinesi zaman tasarrufu sağlar. Şap atılmasının veya şap dökülmesinin amacı, tesviye betonu dökülmüş yüzeyi dış ortamın negatif etkilerinden korumaktır. Beton yüzeylerde kullanılacak alanın ömrünü uzatmaktır.

Putzmeister Şap makinesi kullanım alanları

Yapıların taban kısımlarında, nem etkisinde bulunan yerlerde, otoparklarda kullanılabilir. fabrika sahalarında, açık spor alanları, kapalı spor salonlarında şap makinesi kullanılır. Bütün bunların ötesinde sergi ve gösteri salonları gibi birçok yerde şap dökümü yapılır. Bu alanların doğru şekilde şap kullanımı sağlamak amacıyla doğru şap makinesi alımı işleri kolaylaştıracaktır. Dökülecek olan şap ikiye ayrıldığı için hazırlanışı da ikiye ayrılmaktadır: Çimento ile dökülen şap ve sentetik hazır şap. Bu ürünlerin hepsi için şap makinesi kullanılabilir.

Teknik Bilgi, satılık ve kiralık şap makinası  için Hemen arayınız :

+90 212 450 60 20

+90 532 347 45 61

Ucuz ve kaliteli Putzmeister şap makinası Yedek Parça için hemen arayınız

Şap makinesi yedek parça için tıklayınız.

PFT Alçı makinesi ihtiyacınız için pftg4.com adresini ziyaret edebilirsiniz.