Putzmeister Şap Makinası M740 DB (Kepçeli)

Putzmeister Şap Makinası M740 DB (Kepçeli)

Putzmeister Şap  Makinası

Bütünüyle yeniden tasarlanan gövde ve kaput artık daha sağlam ve güvenli. Aynı zamanda çok estetiktir. Düşük seviyede çeki demirine sahip araçlarda rahatlıkla kullanılabilir. Eklenen kaldırma deliği ile vinç yardımıyla şantiye içerisinde taşınabilir.

İdeal Hava Akış Sistemi

Mixokret`in en önemli özelliği hava akış sistemidir. Ön kısımdan emilen hava, kum, toz ve kirin olduğu arka kısımdan atılmaktadır. Bu sayede iç kısım korunmakta, Putzmeister şap makinası motor ve kompresöre sürekli temiz ve soğuk hava girişi olmaktadır.

Motor

M740`ın yağ soğutmalı 3 silindirli dizel DEUTZ motoru 33,5 kW güç üretmektedir , sınıfının en güçlü, performanslı motorlarının başında gelir. Motor zorlanmadan yeterli havayı üretir ve bu özelliği sayesinde yakıttan büyük bir tasarruf sağlanır. Putzmeister şap makinası aynı zamanda tam bir çevre dostudur. Sessiz ve ekonomik motoru hem çevreyi hemde maliyetlerinizi düşünür.

Güvenlik

Mixokret güvenlik talimatlarıyla tam anlamıyla uyum içindedir. Putzmeister şap makinası Örneğin; kazan koruma ızgarası kaldırıldığında, karıştırıcılar tamamen durur. Ancak kapak yerine takılıp makine tekrar çalıştırıldığında karıştırıcılar aktif olacaktır.

Kolay Bakım

Putzmeister şap makinası Kaputu kaldırdığınızda bu özelliğini rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm parçalar servis teknisyeninin hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilmesi için özenle yerleştirilmiştir. Serviste zaman kaybını minumuma indiren bu özelliğiyle müşterilerin gözdesidir.

putzmeister şap makinasi yedek parçaları Piston kolu, Hortum başlığı, Üç ayak başlık, Kazan çıkışı , kazan kolu, Üç ayak, 60 lık hortum, Kazan saçı.

Yedek parça fiyatları için hemen bize ulaşın

Şap makinası yedek parça detaylı bilgi için tıklayınız