Putzmeister Şap Makinası M740 DBS Kepçeli / Kürekli

Putzmeister Şap Makinası M740 DBS Kepçeli / Kürekli

Putzmeister Şap Makinası

Bütünüyle yeniden tasarlanan gövde ve kaput artık daha sağlam,güvenli ve estetik hale getirildi.  Putzmeister şap makinası 10 cm daha aşağı düşürülebilen çeki başıyla, düşük seviyede çeki demirine sahip araçlarda kullanılabilir. Eklenen kaldırma deliği ile vinç yardımıyla şantiye içerisinde istediğiniz yere taşınabilir.

Hava Akış Sistemi

Mixokret`in en önemli özelliği hava akış sistemidir. Ön kısımdan emilen hava, kum, toz ve kirin olduğu arka kısımdan atılmaktadır. Bu sayede iç kısım korunmakta, motor ve kompresöre sürekli temiz ve soğuk hava girişi olmaktadır.

Güvenlik

Putzmeister şap makinası Örneğin; kazan koruma ızgarası kaldırıldığında, karıştırıcılar tamamen durur. Ancak kapak yerine takılıp makine tekrar çalıştırıldığında karıştırıcılar aktif olacaktır. Bu sayede kazaların önüne geçilmiş oldu.

Kolay Bakım

Putzmeister şap makinası Kaputu kaldırdığınızda bu özelliğini rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm parçalar servis teknisyeninin (yetkili servis önerilir) hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilmesi için özenle yerleştirilmiştir.

Aşağıda belirtilen şap makinası yedek parçaları için firmamızı arayabilirsiniz.

Piston kolu, Hortum başlığı, Üç ayak başlık, Kazan çıkışı , kazan kolu, Üç ayak, 60 lık hortum, Kazan saçı. Pervane, kasnak, orta bıçak, Sağ sol bıçak, Ayak takozu, kazan kapak contası,

Bizden herhangi konuda bilgi almak için tereddüt etmeden arayabilirsiniz Size bir Alo kadar yakınız
0212 450 60 20
0532 347 45 61

Yedek parça fiyatları için hemen bize ulaşınız

Yedek Parçaları inceleyiniz