Putzmeister Şap Makinası M740 DBS (Kepçeli / Kürekli)

Putzmeister Şap Makinası M740 DBS (Kepçeli / Kürekli)

Putzmeister Şap Makinası

Putzmeister şap makinası Şap, ince çakıl, kum veya ince beton gibi emsal karışım ve malzemelerin Mixokret gücüyle pompalanması çok kısa bir sürede gerçekleşir. Örneğin; Hortumların yerleştirilmesi de dahil olmak üzere, 6m3 hacminde kumun ikinci kata pompalanması sadece 2 saatinizi alırken bunu elle yapmanız size tam 1 gün kaybettirir.


Taşınabilirlik

Bütünüyle yeniden tasarlanan gövde ve kaput artık daha sağlam ve güvenli. Aynı zamanda çok estetik.. Putzmeister şap makinası Eski modellere göre 10 cm daha aşağı düşürülebilen çeki başıyla, düşük seviyede çeki demirine sahip araçlarda rahatlıkla kullanılabilir. Eklenen kaldırma deliği ile vinç yardımıyla şantiye içerisinde taşınabilir.

Optimum Hava Akış Sistemi

Mixokret`in en önemli özelliği hava akış sistemidir. Ön kısımdan emilen hava, kum, toz ve kirin olduğu arka kısımdan atılmaktadır. Bu sayede iç kısım korunmakta, motor ve kompresöre sürekli temiz ve soğuk hava girişi olmaktadır.

Motor

M740`ın yağ soğutmalı 3 silindirli dizel DEUTZ motoru 33,5 kW güç üretmektedir ve bu motor, sınıfının en güçlü, performanslı motorlarının başında gelir. M740`ı nadiren kapasitesinin sınırlarında kullacaksınız. Bir önceki modellere göre arttırılmış hava çıkış kapasitesi sayesinde motor zorlanmadan yeterli havayı üretir ve bu özelliği sayesinde yakıttan büyük bir tasarruf sağlanır. COM III egzost yönetmeliğine uygunluğuyla Mixokret aynı zamanda tam bir çevre dostudur. Sessiz ve ekonomik motoru hem çevreyi hemde maliyetlerinizi düşünür.

Güvenlik

Mixokret güvenlik talimatlarıyla tam anlamıyla uyum içindedir.Putzmeister şap makinası Örneğin; kazan koruma ızgarası kaldırıldığında, karıştırıcılar tamamen durur. Ancak kapak yerine takılıp makine tekrar çalıştırıldığında karıştırıcılar aktif olacaktır.

Kolay Bakım

Mixokret her zaman yüksek kalitede özel bir hizmet anlayışı ile anılmaktadır. Putzmeister şap makinası Kaputu kaldırdığınızda bu özelliğini rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm parçalar servis teknisyeninin hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilmesi için özenle yerleştirilmiştir. Serviste zaman kaybını minumuma indiren bu özelliğiyle müşterilerin gözdesidir.

  Mixman D5BS Kepçeli Kürekli

 

Yedek Parça

 Call Now Button