BMS Şap makinası WORKER N°1 PREMIUM

BMS Şap makinası WORKER N°1 PREMIUM

BMS Şap Makinesi

BMS Şap makinası WORKER N°1 PREMIUM Saate 100 km/h Hızla gidebilir .özel kaldırma sistemi ile şantiye ortamında kule vinçle istediğiniz yeri hızlı bir şekide yer değiştirebilirsiniz.

BMS şap Makinesi ‘nin standart sürümüne ek olarak, aynı zamanda Kepçeli veya Kürekli olarak kullanılabilir.Uzun Şasesi ile’de BMS şap makina’nın içine el aletlerinizi depolayabilirsiniz.

İnşaatta şap makinesinin önemi

Bu işlemler için kullanılacak şap makinesi zaman tasarrufu sağlar. Şap atılmasının veya şap dökülmesinin amacı, tesviye betonu dökülmüş yüzeyi dış ortamın negatif etkilerinden korumaktır. Beton yüzeylerde kullanılacak alanın ömrünü uzatmaktır. Şap makinesi fiyatları kullanım amacına göre farklılık gösterebilir. Farklı özel amaçlar için kullanılacak yüzeylerin özelliğine uygun yer kaplaması yapmaktır. Şapın kullanım alanları çok geniştir.
Şap makinesi kullanım alanları

Öncelikle tüm yapıların taban kısımlarında, su ve nem etkisinde bulunan yerlerde, açık ve kapalı otoparklarda şap makinesi kullanılabilir. Ayrıca fabrika iç ve dış sahalarında, açık spor alanları, kapalı spor salonlarında şap makinesi kullanılırsa maddi tasarruflar mümkündür.
Bütün bunların ötesinde sergi ve gösteri salonları gibi birçok yerde şap dökümü yapılır. Bu alanların doğru şekilde şap kullanımı sağlamak amacıyla doğru şap makinesi alımı işleri kolaylaştıracaktır. Dökülecek olan şap ikiye ayrıldığı için hazırlanışı da ikiye ayrılmaktadır: Çimento ile dökülen şap ve sentetik hazır şap. Bu ürünlerin hepsi için şap makinesi kullanılabilir.

Teknik Bilgi ve Fiyat için arayınız :

0532 347 45 61

BMS Şap Makinesi Yedek parça için tıklayınız

Call Now Button