BMS Şap Makinası Worker N °1 ENERJİ PLUS

BMS Şap Makinası Worker N °1 ENERJİ PLUS

BMS Şap Makinası Worker N °1 ENERJİ PLUS


BMS ŞAP MAKİNASI

BMS Şap Makinası Worker N °1 ENERJİ PLUS, Şantiye ortamında geleneksel elektirik kullanım için özel olarak geliştirilmiştir. ENERGY PLUS 50 A yeterli olan gücü kazanmış olmaktadır. Bu sayede emisyonda kayıp olmamaktadır.Bakım onarım maliyetlerini oldukça düşürmektedir.

30kWlık motoru ile Makinenin standart sürümüne ek olarak, aynı zamanda kepçeli  kürekli sunulmaktadır.BMS Şap Makinası 

Şap makinesi almak artık yapı sektöründe faaliyet gösteren firmalar için çok kolaylaştı.. Alacağınız şap makinesinde mutlaka servis hizmet’inin yaygın olmasına, makinenin ve yedek parçalarının uzun ömürlü olmasına ve yedek parça temin’inin kolay olmasına dikkat ediniz.

İnşaatta şap makinesinin önemi

Şap malzemesi; dökülmüş ve kurumasını tamamlamış tesviye betonu üzerine zemin izolasyonu yapmak, görsel güzelliği artırmak ve özel kullanım amacı için dökülen yer kaplama malzemesidir. Bu işlemler için kullanılacak şap makinesi zaman tasarrufu sağlar. Şap atılmasının veya şap dökülmesinin amacı, tesviye betonu dökülmüş yüzeyi dış ortamın negatif etkilerinden korumaktır. Beton yüzeylerde kullanılacak alanın ömrünü uzatmaktır. Şap makinesi fiyatları kullanım amacına göre farklılık gösterebilir. Farklı özel amaçlar için kullanılacak yüzeylerin özelliğine uygun yer kaplaması yapmaktır. Şapın kullanım alanları çok geniştir.

Şap makinesi kullanım alanları

Öncelikle tüm yapıların taban kısımlarında, su ve nem etkisinde bulunan yerlerde, açık ve kapalı otoparklarda şap makinesi kullanılabilir. Ayrıca fabrika iç ve dış sahalarında, fabrika tavan kısmı ana yüzeylerde, açık spor alanları, kapalı spor salonlarında şap makinesi kullanılırsa maddi tasarruflar mümkündür. Bütün bunların ötesinde sergi ve gösteri salonları gibi birçok yerde şap dökümü yapılır. Bu alanların doğru şekilde şap kullanımı sağlamak amacıyla doğru şap makinesi alımı işleri kolaylaştıracaktır. Dökülecek olan şap ikiye ayrıldığı için hazırlanışı da ikiye ayrılmaktadır: Çimento ile dökülen şap ve sentetik hazır şap. Bu ürünlerin hepsi için şap makinesi kullanılabilir.

  Brinkmann Şap Makinesi DC 550 BS

Şap makinesi teknolojileri

Şap makinesi araştırması yaparken bazı hususlara dikkat etmekte fayda var. Şap makinesi türleri, şap makinesi sitesi ve şap makinesi fiyatları araştırmada önemli kriterlerdir. Çeşitliliği çok olan sitelere en iyi örneklerden biri Şapmakinesi.org adresli sitedir. Şap makinesi teknolojileri bu anlamda iyice öğrenilmelidir. Sözü edilen sitede şap makineleri için detaylı bilgiler bulunmaktadır (zaten şu anda :)) o sitede bulunmaktasınız).  Şap makinesi teknolojisi çağımız koşullarına uygun tasarlanmıştır ve birçok yüzey için uygundur. Şap makinesi fiyatları modele göre değişir.

Fiyat için arayınız : 7/16

0532 347 45 61

 

şap makinesi Yedek parça için tıklayınız.

Call Now Button