BMS Şap Makinası Worker N °1 ENERJİ PLUS

BMS Şap Makinası Worker N °1 ENERJİ PLUS

BMS Şap Makinası Worker N °1 ENERJİ PLUS, Şantiye ortamında geleneksel elektirik kullanım için özel olarak geliştirilmiştir. ENERGY PLUS 50 A yeterli olan gücü kazanmış olmaktadır. Bu sayede emisyonda kayıp olmamaktadır. Bakım onarım maliyetlerini oldukça düşürmektedir. 30 kW lık motoru ile Makinenin standart sürümüne ek olarak, aynı zamanda kepçeli ve kürekli sunulmaktadır.

İnşaatta şap makinesinin önemi

Şap malzemesi; tesviye betonu üzerine zemin izolasyonu yapmak, için dökülen yer kaplama malzemesidir. Bu işlemler için kullanılacak şap makinesi zaman tasarrufu sağlar. Şap atılmasının veya şap dökülmesinin amacı, tesviye betonu dökülmüş yüzeyi dış ortamın negatif etkilerinden korumaktır. Beton yüzeylerde kullanılacak alanın ömrünü uzatmaktır. Şap makinesi fiyatları kullanım amacına göre farklılık gösterebilir. Farklı özel amaçlar için kullanılacak yüzeylerin özelliğine uygun yer kaplaması yapmaktır. Şapın kullanım alanları çok geniştir.

Şap makinesi kullanım alanları

Öncelikle tüm yapıların taban kısımlarında, su ve nem etkisinde bulunan yerlerde, açık ve kapalı otoparklarda şap makinesi kullanılabilir. Ayrıca fabrika iç ve dış sahalarında, fabrika tavan kısmı ana yüzeylerde, açık spor alanları, kapalı spor salonlarında şap makinesi kullanılırsa maddi tasarruflar mümkündür. Bütün bunların ötesinde sergi ve gösteri salonları gibi birçok yerde şap dökümü yapılır. Bu alanların doğru şekilde şap kullanımı sağlamak amacıyla doğru şap makinesi alımı işleri kolaylaştıracaktır. Dökülecek olan şap ikiye ayrıldığı için hazırlanışı da ikiye ayrılmaktadır: Çimento ile dökülen şap ve sentetik hazır şap. Bu ürünlerin hepsi için şap makinesi kullanılabilir.

Satılık şap makinası ,Kiralık şap makinası, Servis ve şap makinası yedek parçalar için arayabilirsiniz.

+90 212 450 60 20

+90 532 347 45 61

şap makinesi Yedek parça için tıklayınız.